Tipy na vánoční dárky pro cestovatele

A je to tady. Vánoce. Na jedné straně hektické období a na té druhé období, kdy chceme svým blízkým udělat (i) dárky pod vánočním stromečkem radost. Potěšit je… Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo rád cestuje, jezdí na výlety, na treky, tak bychom vám rádi ušetřili námahu s vymýšlením toho nejlepšího dárku. Připravili jsme pro vás „dárkový speciál“ s tipy na vánoční dárky pro cestovatele.

Cestovatelský deník

Zapisujte si zážitky z vašich výletů a cest! S kým jste kde byli, co krásného jste tam zažili, nalepte si tam fotku nebo si nakreslete obrázek, který vám bude tenhle výlet připomínat! Cestovatelský deník je na to jako stvořený! 

Vánoční dárky pro cestovatele - Cestovatelský deník

Power banka

Znáte situaci, kdy vám na výletě “dojde šťáva”? Myslím tu v baterii vašeho foťáku nebo mobilního telefonu. Pro takové situace se s sebou dost hodí mít záložní zdroj energie, který vaše přístroje zase nakopne. Ano, power banka nebo třeba solární nabíječka by neměla chybět v té základní výbavě na žádný výlet – nikdy nevíte, kdy se bude chodit.

Powerbanka

Knížky Ládi Zibury

Cestovatelské knihy Ladislava Zibury jsou legendární.

Nejen, že poznáte nové země, ale zároveň se i skvěle po bavíte u příhod tohoto cestovatele, který na svých cestách hodně potkává místní lidi a zažívá s nimi situace, do kterých byste se možná ani nechtěli dostat.

Cestovatelské knížky - Ladislav Zibura

Čelovka pro světlo do tmy

Pokud je šance, se budete venku vyskytovat po setmění, tak se zdroj světla hodí. A ne vždy je dobré použít baterku v mobilním telefonu – někdy potřebujete mít obě ruce volné. V takových chvílích vstupuje na scénu pořádná čelovka, se kterou uvidíte skoro jako ve dne.

Čelovka, Husky

Dárkový poukaz od 4camping.cz

Nevíte, co vhodného pro cesty a výlety koupit pod stromeček? Takovou jistotou v těchto chvílích nejistoty jsou dárkové poukazy. A dotyčný, ať si vybere podle svého uvážení. Tím prostě nemůžete nic zkazit 🙂

Vánoční dárky pro cestovatele - dárkový poukaz 4camping

Outdoorový batoh

Bez pořádného batohu to nejde. Batoh by měl pořádně sedět, něco vydržet, měl by mít správný obsah, abyste do něj dali vše, co zrovna na ten váš výlet potřebujete. A pro někoho je ještě důležitá i barva 🙂 

Vánoční dárky pro cestovatele - Outdoorový batoh

Turistické boty

The North Face jsou osvědčenou značkou bot pro všechny turisty a jejich nabídka uspokojí jak pány tak i dámy.

A bez pořádných bot se na výlet také nechodí. Kdo by chtěl mít odřené paty, vyvrtnuté kotníky nebo dokonce mokro v botech. Brrrrr…

Turistická obuv zn. The North Face

Zateplené bundy

V zimě je lepší zůstat v teple. V teple bundy, která vám nedovolí prochladnout. Péřové bundy nebo ty, které jsou plněné materiálem ThermoBall™ (mnohem lépe než peří si poradí s vlhkostí), jsou ideálním řešením. Samozřejmě, že k dispozici jsou jak pánské tak i dámské verze.

Online kurzy cizích jazyků

Pro cestovatele je znalost cizích jazyků důležitá. Jasně, lze se domluvit “rukama nohama”, ale to má své limity. Na webu Online jazyky si můžete vybrat z hlavních 6 světových jazyků (angličtina, španělština, němčina, italština, francouzština a ruština) podle své úrovně. A mimochodem, ve dnech 27. 11. – 29. 11. 2020 můžete mít při zadání kódu BLACKFRIDAY30 slevu 30%!

Vánoční dárky pro cestovatele - Online výuka jazyků

Termohrnek

Chcete mít v zimě s sebou na výletě dlouho teplý čaj, kafe nebo třeba grog? A nebo na druhou stranu – v létě nějakou chladivější tekutinu? K takovému účely skvěle slouží termohrnek.

V nabídce jich je nepřeberné množství, takže si můžete vybírat nejen podle objemu, ale i podle barvy, velikosti, tvaru…

Termohrnek

Stírací mapa České republiky, Evropy, světa

Hledáte obraz na stěnu, který si sami můžete tvořit a přitom zavzpomínat na všechna ta krásná místa, která jste navštívili? Stírací mapa je přesně takovým “obrazem”. Vždy si setřete místo, kde jste byli a tak, jak cestujete, tak se mapa mění a postupně odhaluje další místa. K dispozici jsou stírací mapy České republiky, Evropy nebo celého světa – záleží jen na vás, jak moc jste cestovatelsky rozevlátí 🙂

Stírací mapa České republiky

Ať už si vyberete jakékoli vánoční dárky pro cestovatele, přejeme vám krásné a pohodové prožití vánočního času a hlavně spoustu příležitostí cestovat bez starostí a omezení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *